SWUFE Summer Camp, 25/06 – 08/07, Κίνα

Το Southwestern University of Economics and Finance (SWUFE, Κίνα), ένα αξιόλογο εκπαιδευτικό ίδρυμα με το οποίο το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών έχει υπογράψει μνημόνιο συνεργασίας, θα πραγματοποιήσει αγγλόφωνο θερινό summer camp με τίτλο «Green Innovation and Sustainability» δια ζώσης στις εγκαταστάσεις του στην Chengdu από τις 25 Ιουνίου μέχρι τις 8 Ιουλίου 2023. Το SWUFE προσφέρει σε δυο (2) τελειόφοιτους προπτυχιακούς ή μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΟΠΑ απαλλαγή από τα δίδακτρα συμμετοχής, ενώ θα καλύψει τα έξοδα διαμονής τους, τα έξοδα τοπικών μετακινήσεων εντός Κίνας και επισκέψεων εκεί. Οι φοιτητές του ΟΠΑ θα πρέπει από την μεριά τους να καλύψουν τα έξοδα των αεροπορικών εισιτηρίων και ιατρικής τους ασφάλισης. Το πρόγραμμα μαθημάτων του θερινού σχολείου επισυνάπτεται, καθώς και περισσότερες πληροφορίες για το SWUFE.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές καλούνται να συμπληρώσουν την σχετική αίτηση https://forms.gle/aQ3k5ivzHmN5wbxu8 μέχρι τις 21 Απριλίου 2023. Οι φοιτητές που θα επιλεγούν να συμμετάσχουν θα ειδοποιηθούν μέχρι τις 26 Απριλίου.

Τελευταία ενημέρωση: 25-04-2023