Προκήρυξη μίας (1) θέσης μέλους ΔΕΠ βαθμίδας Αναπληρωτή Καθηγητή του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Επιχειρήσεων»

ANΑΡΤΗΤΕΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

ΚΩΔ. ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ «ΑΠΕΛΛΑ»: APP21473

Αριθμ. Πρωτ. Ο.Π.Α.: 1765

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΜΙΑΣ (1) ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΔΕΠ

Ανακοινώνεται ότι στο ΦΕΚ 1024/29-4-2021 (τεύχος Γ΄) δημοσιεύτηκε η υπ΄αρ. 1050/16-3-2021 προκήρυξη της παρακάτω θέσης μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (ΔΕΠ), για το Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων, της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών:

-Μία (1) θέση μέλους ΔΕΠ, βαθμίδας Αναπληρωτή Καθηγητή, με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Επιχειρήσεων».

Η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων, για την πλήρωση της παραπάνω θέσης, λήγει στις 12 Ιουλίου 2021.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν την αίτηση υποψηφιότητας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά, τα οποία αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκήρυξης, στο πληροφοριακό σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» (https://apella.minedu.gov.gr).

Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τη Γραμματεία του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων, τηλ.: 210 8203 308, e-mail: ode@aueb.gr.

Αθήνα, 12 Μαΐου 2021

Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ

Καθηγητής ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΡΑΝΤΩΝΗΣ

*Η υπογραφή του Πρύτανη τηρείται στο πρωτότυπο αρχείο της Γραμματείας.

Επισυναπτόμενα:

Τελευταία ενημέρωση: 13-05-2021