AΝΑΡΤΗΤΕΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ «ΑΠΕΛΛΑ»:  APP21878

Aριθμ. Πρωτ. Ο.Π.Α : 2128/1η.06.2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ  ΜΙΑΣ (1) ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ  ΔΕΠ

Ανακοινώνεται ότι, στο ΦΕΚ 1160/20.05.2021 (τεύχος Γ΄) δημοσιεύτηκε η υπ΄αριθμ.  1240/31.03.2021  προκήρυξη της παρακάτω θέσης  μέλους Διδακτικού Ερευνητικού Προσωπικού (ΔΕΠ) για  το Τμήμα Oικονομικής Επιστήμης  της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Μία (1) θέση  μέλους ΔΕΠ στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή  με γνωστικό αντικείμενο «Οικονομική Θεωρία με έμφαση στην Τραπεζική και τους Χρηματοοικονομικούς Θεσμούς».

Η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων για την πλήρωση της παραπάνω θέσης λήγει την  1η Αυγούστου 2021.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν  αίτηση υποψηφιότητας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά, τα οποία αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκήρυξης, στο πληροφοριακό σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» (https://apella.minedu.gov.gr)

Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τη Γραμματεία του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, τηλέφωνο : 2108203416, e-mail: ira@aueb.gr.

Αθήνα, 1η Ιουνίου 2021

Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ

Δημήτρης Μπουραντώνης

Καθηγητής