Προκήρυξη μίας (1) θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

ΑΝΑΡΤΗΤΕΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

Αριθμ. Πρωτ. Ο.Π.Α.: 5490

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΜΙΑΣ ΘΕΣΗΣ (1) ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟΥ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (Ε.ΔΙ.Π.)

Στο ΦΕΚ 1547/2-10-2020 (τεύχος Γ΄) δημοσιεύτηκε η υπ΄ αρ. 5092 προκήρυξη της παρακάτω θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) για το Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών:

Μία (1) θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), στην εισαγωγική βαθμίδα διορισμού Δ’ κατηγορίας ΠΕ με γνωστικό αντικείμενο «Λογιστική».

Η προθεσμία για την υποβολή υποψηφιοτήτων για την πλήρωση της παραπάνω θέσης λήγει στις 25 Νοεμβρίου 2020.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν την αίτηση υποψηφιότητας μαζί με όλα τα απαραίτητα για την κρίση δικαιολογητικά, τα οποία αναφέρονται στο ΦΕΚ της προκήρυξης, στη Γραμματεία του Τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής α) σε ηλεκτρονική μορφή (CD ή άλλο αποθηκευτικό μέσο) και β) σε έντυπη μορφή.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στη Γραμματεία του Τμήματος, τηλ.: 210 8203 300, e-mail: accfin@aueb.gr.

Αθήνα, 13 Οκτωβρίου 2020

Ο Πρύτανης

Καθηγητής Δημήτρης Μπουραντώνης

*Η υπογραφή έχει τεθεί στο πρωτότυπο, το οποίο φυλάσσεται στο αρχείο της υπηρεσίας.

Επισυναπτόμενα:

Τελευταία ενημέρωση: 14-10-2020