Ορκωμοσία Πτυχιούχων Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2019

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Η ορκωμοσία των πτυχιούχων του ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ, που έχουν ολοκληρώσει τις σπουδές τους μέχρι και τον Σεπτέμβριο 2019 θα γίνει την 14η Φεβρουαρίου 2020, ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ώρα 13:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου.

Πριν την Ορκωμοσία αυτοί που θα ορκιστούν υποχρεούνται:

• να ενημερώσουν τηλεφωνικά τη Γραμματεία για την παρουσία τους και
  • να προσέλθουν (από τις 27/1/2020) στη Γραμματεία για να υπογράψουν την καθομολόγησή τους, ημέρες και ώρες Γραμματείας (Δευτέρα, Τετάρτη 12:00-14:00 & Παρασκευή 11:00-13:00), αλλιώς η ορκωμοσία θα θεωρηθεί σαν να μην έχει γίνει.

Σημείωση: Την ημέρα που θα υπογράψουν θα πρέπει να τακτοποιήσουν όλες τις εκκρεμότητες (όπως παράδοση φοιτητικής ταυτότητας, βιβλιαρίου ασθενείας, παράβολα κ.λπ.).

Την ημέρα της Ορκωμοσίας αυτοί που θα ορκιστούν υποχρεούνται:

• να παρουσιαστούν στην Γραμματεία για τυχόν εκκρεμότητες.
  • να φέρουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο ή άδεια οδήγησης, την οποία παραδίδουν προκειμένου να παραλάβουν την τήβεννο (η επιστροφή της ταυτότητας γίνεται με την παράδοσή της τηβέννου).

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

Τελευταία ενημέρωση: 31-01-2020