Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος Erasmus+ για Σπουδές στο εξωτερικό 2019-20 του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

Ενημερωτική συνάντηση του ERASMUS+
για Σπουδές στο εξωτερικό (20/2/2019)

Ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2019 και από 13.00 έως 15.00 θα γίνει ενημερωτική συνάντηση στην Αίθουσα Α44 (Αντωνιάδου 4ος όροφος) για το Πρόγραμμα της Ευρωπαϊκής Επιτροπής ERASMUS+ για Σπουδές στο εξωτερικό, στην οποία καλούνται να παρευρεθούν οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα το ακαδημαϊκό έτος 2019-2010.

Στην παρουσίαση αυτή που έχει σαν στόχο την πλήρη και λεπτομερή παροχή πληροφοριών σε όλους τους ενδιαφερόμενους θα μιλήσουν:

• Η Αναπλ. Καθηγήτρια κ. Αναστασία Μιαούλη, Ακαδημαϊκή συντονίστρια σε επίπεδο Τμήματος του Προγράμματος ERASMUS+,
  • Ο κ. Κώστας Βίτσιος, Διαχειριστής Mobility Tool & OLS
  • Η κ. Μουρίκη Αναστασία, μέλος ΕΤΕΠ, Διοικητική υπεύθυνη του Προγράμματος