3ο & 4ο Βιωματικό Σεμινάριο Καλλιέργειας Επαγγελματικής Ταυτότητας - Γραφείο Πρακτικής Άσκησης & Διασύνδεσης

Το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης και Διασύνδεσης ΟΠΑ συνεχίζει τα Βιωματικά Εργαστήρια Καλλιέργειας Επαγγελματικής Ταυτότητας σε προπτυχιακούς φοιτητές 3ου έτους και άνω που επιθυμούν να προετοιμαστούν για συμμετοχή στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης.

• Τρίτη 05.12.2023 3ο Βιωματικό Εργαστήριο: Τεχνικές Ενδυνάμωσης Δημιουργικής Σκέψης και Διαδικασίας Λήψης Απόφασης
  • Τρίτη 12.12.2023  4ο Βιωματικό Εργαστήριο:   Αποτελεσματική χρήση των Κοινωνικών & Επαγγελματικών Δικτύων (LinkedIn)

ΩΡΕΣ: 11.00 – 13.00

ΤΟΠΟΣ: 2ος όροφος, Γραφείο Πρακτικής Άσκησης & Διασύνδεσης Ελπίδος 13, 10434 Αθήνα

ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ/ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ: 25 φοιτητές/τριες

Λόγω του Βιωματικού χαρακτήρα του εργαστηρίου, οι θέσεις για κάθε εργαστήριο είναι περιορισμένες και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας βάσει των αιτήσεων συμμετοχής.

Οι αιτήσεις συμμετοχής:

Γραφείο Πρακτικής Άσκησης & Διασύνδεσης ΟΠΑ