30 Χρόνια Τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας!

Μία λαμπρή εκδήλωση πραγματοποιήθηκε χθες, Δευτέρα 29 Μαΐου 2023, στον Ελληνικό Κόσμο, για τον εορτασμό των 30 χρόνων λειτουργίας και επιτυχίας του Τμήματος Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Πλήθος προπτυχιακών και μεταπτυχιακών φοιτητών, αποφοίτων, καθηγητών, στελεχών επιχειρήσεων και εκλεκτών καλεσμένων, βρέθηκαν σε έναν υπέροχο χώρο για να γιορτάσουν μαζί μας την επέτειο από την ίδρυση του Τμήματος.

Μία βραδιά γεμάτη συναισθήματα και συγκινήσεις, ιδιαίτερες ομιλίες, το κοφτερό χιούμορ του Λάμπρου Φισφή που συντόνιζε την εκδήλωση, αναμνήσεις, νοσταλγία, χορό, φαγητό και πολλά πολλά πλατιά χαμόγελα. Ευχόμαστε κάθε μας συνάντηση να είναι τόσο αξέχαστη όσο η χθεσινή!

Ευχαριστούμε όλες και όλους που εργάστηκαν για να πραγματοποιηθεί αυτή η μαγική βραδιά και όλους εσάς που γεμίσατε ασφυκτικά το θέατρο!

Χρόνια Πολλά στο Τμήμα μας! Ελπίζουμε, στο μέλλον, να γιορτάσουμε μαζί πολλά άλλα χρόνια λειτουργίας του!

Τελευταία ενημέρωση: 31-05-2023