17ο Φοιτητικό Συνέδριο Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, 18-5-2021

17ο Φοιτητικό Συνέδριο Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας με θέμα "Σύγχρονες προκλήσεις στη Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία"

Οι φοιτητές του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (ΔΕΤ) του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΟΠΑ), με την καθοδήγηση και την επιστημονική επίβλεψη των μελών ΔΕΠ του τμήματος, για 17η συνεχή χρονιά, διοργανώνουν το online Επιστημονικό Φοιτητικό Συνέδριο του ΔΕΤ (ΦΣΔΕΤ), με θέμα «Σύγχρονες προκλήσεις στη Διοικητική Επιστήμη και Τεχνολογία» την Τρίτη 18 Μαΐου 2021.

Το 17ο ΦΣΔΕΤ, το οποίο θα έχει επετειακό χαρακτήρα λόγω των 20 ετών λειτουργίας του Τμήματος, διερευνά τις εξελίξεις και τις σύγχρονες τάσεις στα πεδία της Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας. Ψηφιακός Μετασχηματισμός, Ηθική και Τεχνολογία στην υπηρεσία των εταιρειών και Ηλεκτρονικό Επιχειρείν αποτελούν ενδεικτικά καίρια ζητήματα που θα αναλύσουν οι συμμετέχοντες στη φετινή διοργάνωση.

Τα εισιτήρια για το συνέδριο είναι διαθέσιμα και μπορείτε να εξασφαλίσετε άμεσα τη θέση σας, πατώντας εδώ.

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε τον σύνδεσμο: https://bit.ly/3ya1PQm

Τελευταία ενημέρωση: 10-05-2021