Φιλανθρωπικό Πασχαλινό Μπαζάρ από την εθελοντική ομάδα Get Involved του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (7-8/4/2014)

id:
2011

Τη Δευτέρα 7 Απριλίου, 15:00-19:00, και την Τρίτη 8 Απριλίου, 10:00-19:00, η ομάδα εθελοντών του Πανεπιστημίου μας, Get Involved, θα πραγματοποιήσει στο φουαγιέ Αντωνιάδου (κεντρικό κτήριο, Πατησίων 76) "Πασχαλινό Μπαζάρ".

Σκοπός αυτού είναι η ενίσχυση του σωματείου "Σύνδεσμος Κοινωνικής Ευθύνης για Παιδιά και Νέους" (Σ.Κ.Ε.Π.), το οποίο ιδρύθηκε το 2008 και έχει ως στόχο να κάνει οικεία την εικόνα της αναπηρίας (κινητικής, νοητικής και αισθητηριακής) σε παιδιά και νέους.

Στο Μπαζάρ της εθελοντικής ομάδας Get Involved θα μπορέσει κανείς να αγοράσει χειροποίητα δώρα, όπως πασχαλινές λαμπάδες, κεριά και κοσμήματα.

Σας προσκαλούμε όλους στο Μπαζάρ, ώστε να βοηθήσουμε ένα σωματείο που μας έχει όλους ανάγκη.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον Σ.Κ.Ε.Π. παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα http://www.skep.gr/

Αφίσα Φιλανθρωπικού Πασχαλινού Μπαζάρ

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018