Το International ΜΒΑ του ΟΠΑ κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατάταξη του βρετανικού περιοδικού "European CEO" ως "The most Innovative Business School in Southern Europe"

id:

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοικητική των Επιχειρήσεων με διεθνή προσανατολισμό - International ΜΒΑ του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατάταξη του βρετανικού περιοδικού "European CEO" ως "The most Innovative Business School in Southern Europe".

Η τελετή απονομής πραγματοποιήθηκε στο Λονδίνο και το βραβείο παρέλαβε ο Πρύτανης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και Διευθυντής του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών International ΜΒΑ, Καθηγητής κ. Γ. Πραστάκος, του οποίου τη συνέντευξη παραθέτουμε παρακάτω.

Τα αποτελέσματα της κατάταξης θα ανακοινωθούν εντός του Δεκεμβρίου στο εν λόγω περιοδικό.

Συνέντευξη Πρύτανη ΟΠΑ, καθ. κ. Γ.Πραστάκου

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018