Το ΟΠΑ φιλοξενεί τη 15<small>η</small> Συνάντηση Υπευθύνων Διευθύνσεων / Τμημάτων / Γραφείων Διεθνών & Δημοσίων Σχέσεων και Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων των Ελληνικών Πανεπιστημίων

id:

15η Συνάντηση
Υπευθύνων Διευθύνσεων / Τμημάτων / Γραφείων Διεθνών & Δημοσίων Σχέσεων και
Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων των Ελληνικών Πανεπιστημίων

Το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών έχει την τιμή και τη χαρά να φιλοξενήσει τη 15η Συνάντηση Υπευθύνων Διευθύνσεων/Τμημάτων/Γραφείων Διεθνών & Δημοσίων Σχέσεων και Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων των Ελληνικών Πανεπιστημίων.

Η έναρξη της 15ης Συνάντησης θα πραγματοποιηθεί με δείπνο εργασίας το βράδυ της Πέμπτης 5 Ιουλίου 2012, ενώ την Παρασκευή 6 Ιουλίου 2012 θα διεξαχθούν στα Αμφιθέατρα Αντωνιάδου και Δεριγνύ οι εργασίες της Συνάντησης, μετά από τον εναρκτήριο χαιρετισμό των Πρυτανικών Αρχών του Πανεπιστημίου.

Οι εργασίες αναμένεται να ολοκληρωθούν αργά το απόγευμα της ίδιας ημέρας με κοινή συνεδρίαση των υπευθύνων Διεθνών και Δημοσίων Σχέσεων. Για το Σάββατο 7 Ιουλίου 2012 έχει προγραμματισθεί επίσκεψη των συμμετεχόντων στο Νέο Μουσείο της Ακρόπολης.

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018