Το Εργαστήριο Μελετών Οικον. Πολιτικής (ΕΜΟΠ) του Τμ. Οικον. Επιστήμης σε συνεργασία με το European Association of Evolutionary Political Economy (EAEPE) διοργανώνουν το "3rd Symposium of EAEPE" (5-6/9/2008)

id:

διοργανώνουν στις 5 και 6 Σεπτεμβρίου 2008 το "3rd Symposium of the European Association of Evolutionary Political Economy" με τίτλο "Market as Institutions: History and Theory". Το συμπόσιο θα πραγματοποιηθεί στις 5 και 6 Σεπτεμβρίου 2008 στους χώρους του Πανεπιστημίου, Πατησίων 76.

Η οργανωτική επιτροπή αποτελείται από τους:

John Groenewegen (Delft University of Technology),

Geoff Hodgson (Loughborough University),

Παναγιώτη Κορλίρα (Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών),

Pascal Petit (Centre pour la recherche economique et ses applications - CEPREMAP),

Ιωάννα Πεπελάση Μίνογλου (Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών).

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την ιστοσελίδα

"Markets as Institutions: History and Theory"

Τελευταία ενημέρωση: 12-12-2016