id:
1974

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει όπως κάθε χρόνο και φέτος εκδήλωση με τίτλο "Ημέρα Επαγγελματικού Προσανατολισμού". Η εκδήλωση απευθύνεται σε τελειόφοιτους φοιτητές και απόφοιτους των Προπτυχιακών και Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών Σπουδών του Πανεπιστημίου μας και δίνει την ευκαιρία στους συμμετέχοντες να έχουν απευθείας συνεντεύξεις με μεγάλες εταιρίες από διάφορους κλάδους.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις αρχές Μαΐου (αναλυτικές οδηγίες για τον χώρο και την ημερομηνία διεξαγωγής της εκδήλωσης θα ανακοινωθούν σύντομα).

Η διαδικασία συμμετοχής στην εκδήλωση χωρίζεται σε 3 στάδια:

• Στάδιο 1ο: Δήλωση συμμετοχής στην εκδήλωση & Υποβολή βιογραφικού σημειώματος (Παρασκευή 28/2/2014 - Παρασκευή 28/3/2014)
  • Στάδιο 2ο: Επιλογή εταιριών για συνέντευξη (Δευτέρα 31/3/2014 - Παρασκευή 11/4/2014)
  • Στάδιο 3ο: Δημοσίευση ημερομηνίας διεξαγωγής της εκδήλωσης & των λιστών προτεραιότητας για συνέντευξη ανά εταιρία (2ο δεκαπενθήμερο Απριλίου)

Περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής: www.career.aueb.gr/index.php?c_id=43.

Αφίσα εκδήλωσης

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018