Συμμετοχή στο νέο πρόγραμμα πρακτικής άσκησης και σε ένα από τα εθελοντικά προγράμματα που διοργανώνει η AIESEC ΟΠΑ σε χώρες όπως Βραζιλία, Κίνα, Αίγυπτος, Ινδία, Κένυα, Μαλαισία, Πολωνία, Ρουμανία, Ρωσία, Τουρκία κ.ά.

id:

Η AIESEC Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών προσφέρει μια νέα ευκαιρία για όποιον ενδιαφέρεται να ζήσει τη διαφορετικότητα, να αποκτήσει εμπειρίες ζωής, να γνωρίσει άτομα από ολόκληρο τον κόσμο, αλλά και τον ίδιο του τον εαυτό.

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να κάνουν την πρακτική τους άσκηση σε μία από τις 107 χώρες του δικτύου της AIESEC και να αποκτήσουν σπουδαία επαγγελματική εμπειρία ή να συμβάλλουν στη βελτίωση των συνθηκών ζωής της τοπικής κοινωνίας στην οποία θα προσφέρουν εθελοντικά τη βοήθειά τους.

Προθεσμία υποβολής των απαραίτητων εγγράφων για πρακτική άσκηση:

Μέχρι την Τρίτη 5 Οκτωβρίου 2010.

Παράλληλα, δίδεται ακόμα η δυνατότητα συμμετοχής σε ένα από τα εθελοντικά προγράμματα που πραγματοποιούνται αυτή την περίοδο σε χώρες όπως η Βραζιλία, η Κίνα, η Αίγυπτος, η Ινδία, η Κένυα, η Μαλαισία, η Πολωνία, η Ρουμανία, η Ρωσία, η Τουρκία και η Ουκρανία!

Προθεσμία υποβολής των απαραίτητων εγγράφων για εθελοντικά προγράμματα:

Μέχρι την Παρασκευή 10 Σεπτεμβρίου 2010.

AIESEC Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Δεριγνύ 1, κτίριο Βανκούβερ 3ος όροφος