Ο Επίκουρος Καθηγητής Π. Αργουσλίδης και ο Καθηγητής Γ. Μπάλτας λαμβάνουν το βραβείο καλύτερου άρθρου (best paper award) στο επιστημονικό συνέδριο της Βρετανικής Ακαδημίας Μάνατζμεντ

id:

Ο Επίκουρος Καθηγητής Π. Αργουσλίδης και ο Καθηγητής Γ. Μπάλτας έλαβαν βραβείο καλύτερου άρθρου (best paper award) στο επιστημονικό συνέδριο της Βρετανικής Ακαδημίας Μάνατζμεντ που διεξήχθη στο Πανεπιστήμιο του Κάρντιφ μεταξύ 11-13 Σεπτεμβρίου 2012.

Το διακριθέν άρθρο φέρει τον τίτλο "Outcomes of decision-making pace: evidence from product elimination decision processes" και χρησιμοποιεί δεδομένα από ελληνικές βιομηχανίες παραγωγής καταναλωτικών προϊόντων. Οι συγγραφείς του είναι οι κκ. Πάρις Αργουσλίδης και Γεώργιος Μπάλτας, Τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας του ΟΠΑ και ο κ. Α. Μαυρομάτης, EADA Business School.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το συνέδριο της British Academy of Management παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα http://www.bam.ac.uk/civicrm/event/info?reset=1&id=79

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018