Ορκωμοσία του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων, εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοινώνεται ότι η Ορκωμοσία των πτυχιούχων του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων, εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2016, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου και ώρες:

- 10:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου για όσους τα επίθετα αρχίζουν από Α - Λ

- 13:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου για όσους τα επίθετα αρχίζουν από Μ - Ω

Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2016, οι οποίοι επιθυμούν να πάρουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας να ενημερώσουν τη Γραμματεία του Τμήματος μέχρι τη Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017, τηλεφωνικά (τηλ. 210-8203310 στους υπεύθυνους πτυχίου κα Βούρβαχη - κ. Ρωμανό ή με ηλεκτρονικό μήνυμα στο ode@aueb.gr ).

Οι πτυχιούχοι, οι οποίοι θα λάβουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας, θα πρέπει να προσέλθουν αυτοπροσώπως στη Γραμματεία, ημέρες καιώρες υποδοχής κοινού, (Δευτέρα & Τετάρτη 12:00-14:00 / Παρασκευή 11:00-13:00), προκειμένου να υπογράψουν την καθομολόγησή τους (έναρξη από 9 Ιανουαρίου)αλλιώς η ορκωμοσία θα θεωρηθεί σαν να μην έχει γίνει.

Κατά την Υπογραφή, θα έχουν μαζί τους υποχρεωτικά, αστυνομική ταυτότητα, φοιτητική ταυτότητα, φοιτητικό εισιτήριο και βιβλιάριο ασθενείας (όσοι δεν τα έχουν παραδώσει).

Επισημαίνεται ότι την ημέρα της ορκωμοσίας όλοι οι συμμετέχοντες πτυχιούχοι θα πρέπει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα, προκειμένου να παραλάβουν την τήβεννο.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Ο.Δ.Ε.
Αθήνα, 28 Δεκεμβρίου 2016

Τελευταία ενημέρωση: 18-04-2018