Ορκωμοσία πτυχιούχων του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2013

id:
1958

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των πτυχιούχων φοιτητών της εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2013 του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 31 Μαρτίου 2014 στις 10 π.μ. το γκρουπ Α-Λ και στη 1 μ.μ το γκρουπ Μ-Ω στην αίθουσα Τελετών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι οι οποίοι επιθυμούν να πάρουν μέρος στην τελετή της ορκωμοσίας να ενημερώσουν τη Γραμματεία του Τμήματος μέχρι την Παρασκευή 14 Μαρτίου 2014 (είτε τηλεφωνικά, είτε μέσω mail).

Επίσης, οι υποψήφιοι πτυχιούχοι θα πρέπει να προσέλθουν αυτοπροσώπως στη Γραμματεία, ημέρες και ώρες υποδοχής κοινού, προκειμένου να υπογράψουν την καθομολόγησή τους.

Επισημαίνεται ότι την ημέρα της ορκωμοσίας όλοι οι συμμετέχοντες πτυχιούχοι θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα, προκειμένου να μπορέσουν να παραλάβουν την τήβεννο.

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018