Ορκωμοσία πτυχιούχων του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2013

id:
1956

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Aνακοινώνεται στους πτυχιούχους του Τμήματος, περιόδου Σεπτεμβρίου 2013, ότι η ορκωμοσία τους θα γίνει την Πέμπτη 3 Απριλίου 2014 και ώρα 10.00πμ στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου (δίπλα στην Πρυτανεία).

Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι να περάσουν από τη Γραμματεία την ίδια ημέρα στις 9.00πμ και να έχουν μαζί τους αστυνομική ταυτότητα (ή διαβατήριο ή άδεια οδήγησης) προκειμένου να παραλάβουν την τήβεννο και την κορδέλα με το έμβλημα του Ερμή, φοιτητική ταυτότητα, φοιτητικό εισιτήριο, φοιτητικό βιβλιάριο (όσοι έχουν προμηθευτεί) και βεβαίωση από τη Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου ότι έχουν επιστρέψει τα βιβλία που δανείστηκαν.

Αθήνα, 18 Φεβρουαρίου 2014
Από τη Γραμματεία