Ορκωμοσία Πτυχιούχων Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2015

id:

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ανακοινώνεται ότι η ορκωμοσία των πτυχιούχων της εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2015 του Τμήματος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου 2016 και ώρες:

- 10:00 στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου για όσους τα επίθετα αρχίζουν από Α - ΜΟΥ
- 13:00 στην Αίθουσα Τελετών για όσους τα επίθετα αρχίζουν από ΜΠΑ - Ω

Παρακαλούνται οι πτυχιούχοι εξεταστικής περιόδου Σεπτεμβρίου 2015, οι οποίοι επιθυμούν να πάρουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας να ενημερώσουν τη Γραμματεία του Τμήματος μέχρι την Τρίτη 2 Φεβρουαρίου 2016, τηλεφωνικά (τηλ. 210-8203 310 στους υπεύθυνους πτυχίου κκ Βούρβαχη - Ρωμανό).

Οι πτυχιούχοι, οι οποίοι θα λάβουν μέρος στην τελετή ορκωμοσίας, θα πρέπει να προσέλθουν αυτοπροσώπως στη Γραμματεία, ημέρες και ώρες υποδοχής κοινού, (Δευτέρα & Τετάρτη 12:00-14:00 / Παρασκευή 11:00-13:00), προκειμένου να υπογράψουν την καθομολόγησή τους (έναρξη από 15 Ιανουαρίου), αλλιώς η ορκωμοσία θα θεωρηθεί σαν να μην έχει γίνει.

Κατά την υπογραφή, θα έχουν μαζί τους υποχρεωτικά, αστυνομική ταυτότητα, φοιτητική ταυτότητα, φοιτητικό εισιτήριο και βιβλιάριο ασθενείας (όσοι δεν τα έχουν παραδώσει).

Επισημαίνεται ότι, την ημέρα της ορκωμοσίας όλοι οι συμμετέχοντες πτυχιούχοι θα πρέπει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα, προκειμένου να παραλάβουν την τήβεννο.

Αθήνα, 28 Δεκεμβρίου 2015

Από τη Γραμματεία του Τμήματος ΟΔΕ