Οι φοιτητές του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών διακρίθηκαν για άλλη μια χρονιά στον ετήσιο φοιτητικό διαγωνισμό του περιοδικού Οικονομική Επιθεώρηση του Ομίλου Economia

id:

19ος Economia Φοιτητικός Διαγωνισμός

"Τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης στην Οικονομία"

Με θέμα "Τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης στην Οικονομία" ολοκληρώθηκε τη Δευτέρα 27 Μαΐου 2013, με την απονομή των βραβείων του, ο 19ος Φοιτητικός Διαγωνισμός του ομίλου Economia, υπό την αιγίδα του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών. Για 19η φορά φοιτήτριες και φοιτητές από 50 ΑΕΙ και ΤΕΙ από όλη την Ελλάδα διαγωνίστηκαν και διακρίθηκαν. Στην τελετή παραβρέθηκε ο Πρύτανης του ΟΠΑ Καθηγητής κ. Κ. Γάτσιος, ο οποίος ευχήθηκε στους νικητές του Διαγωνισμού να αποδείξουν ότι η νεότερη γενιά μπορεί να δημιουργήσει κάτι καλύτερο.

Βραβευμένες Ατομικές εργασίες
1ο Βραβείο

Αλέξανδρος Φράγκος - Τμήμα Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας
4ο Βραβείο

Χρυσόστομος Νικολάου - Τμήμα Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας

Βραβευμένες Ομαδικές εργασίες
3ο Βραβείο

Ειρήνη Μαλλιαράκη - Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

Το θέμα του επόμενου, του 20ού Economia Φοιτητικού Διαγωνισμού, θα είναι: "Ανταγωνιστικότητα στην Ελληνική Οικονομία".

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τον διαγωνισμό, παρακαλούμε πατήστε εδώ.

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018