Η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας (ΔΑΣΤΑ) του ΟΠΑ διοργανώνει κύκλο εργαστηρίων σε συνεργασία με το Γραφείο Διασύνδεσης, τη Μονάδα Καινοτομίας & Επιχειρηματικότητας και το κεντρικό Γραφείο Πρακτικής Άσκησης

id:

Η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας (ΔΑΣΤΑ), σε συνεργασία με το Γραφείο Διασύνδεσης, τη Μονάδα Καινοτομίας & Επιχειρηματικότητας, και το κεντρικό Γραφείο Πρακτικής Άσκησης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, διοργανώνει Ομαδικά Εργαστήρια Δεξιοτήτων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Τα εργαστήρια αυτά, με στόχο να εμπλουτιστούν και να επαναλαμβάνονται σε τακτά χρονικά διαστήματα, αποσκοπούν στην προσωπική ανάπτυξη, ενημέρωση και υποστήριξη όσο το δυνατόν περισσότερων φοιτητών και αποφοίτων των προπτυχιακών και μεταπτυχιακών προγραμμάτων σπουδών του Πανεπιστημίου μας.

Η δήλωση συμμετοχής γίνεται μέσα από τον δικτυακό τόπο του Γραφείου Διασύνδεσης ΟΠΑ.

Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε τον ακόλουθο σύνδεσμο:

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018