Ημερίδα με θέμα "Οικονομία της Γνώσης: Αξιοποίηση της καινοτομίας στη Β'Βάθμια Εκπαίδευση" (15/5/2014)

id:
2046

Πέμπτη 15 Μαΐου 2014, Αμφιθέατρο Αντωνιάδου (Πατησίων 76)

Σας προσκαλούμε σε ενημερωτική ημερίδα, την Πέμπτη 15 Μαΐου 2014, και ώρα 14:00-17:00, στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου, Πατησίων 76, με θέμα "Οικονομία της Γνώσης: Αξιοποίηση της καινοτομίας στη Β'Βάθμια Εκπαίδευση".

Η ημερίδα αυτή γίνεται στο πλαίσιο του Προγράμματος Σπουδών στις Επιστήμες της Αγωγής και της Εκπαίδευσης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών. Στην Ημερίδα καλούνται οι Διευθυντές σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και οι καθηγητές που διδάσκουν μαθήματα Οικονομίας και Πληροφορικής. Επίσης, καλούνται οι φοιτητές που παρακολουθούν ή ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το Πρόγραμμα, καθώς και όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν τη θεματολογία της Ημερίδας.

Πρόγραμμα Ημερίδας

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018