Ημερίδα Ένωσης Αποφοίτων ΟΠΑ με θέμα «Φορολογία Εισοδήματος Φυσικών Προσώπων» (10/6/15)

id:

Ημερίδα Ένωσης Αποφοίτων ΟΠΑ με θέμα «Φορολογία Εισοδήματος Φυσικών Προσώπων»

Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015, 17:30 - 21:30, Αμφιθέατρο Αντωνιάδου, Πατησίων 76

Η Ένωση Αποφοίτων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, στο πλαίσιο των ενημερωτικών της εκδηλώσεων, διοργανώνει φορολογική ημερίδα, με αντικείμενο τη Φορολογία Εισοδήματος Φυσικών Προσώπων.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015 και ώρα 17:30 - 21:30, στο αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πατησίων 76), με κύριους ομιλητές τους κκ Χρήστο Μελά (συγγραφέα - οικονομολόγο) και Αθανάσιο Σαφαρή (στέλεχος του Υπουργείου Οικονομικών).

Συντονιστές της ημερίδας θα είναι οι κκ Αγησίλαος Παναγάκος και Λεωνίδας Κορρές, Πρόεδρος και μέλος του ΔΣ της Ένωσης Αποφοίτων ΟΠΑ, αντίστοιχα.

Η ημερίδα απευθύνεται σε λογιστές, φοροτεχνικούς, ορκωτούς, σε στελέχη οικονομικών υπηρεσιών Α.Ε. και Ε.Π.Ε., καθώς και σε φοιτητές του ΟΠΑ.

Η είσοδος είναι ελεύθερη.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε επισκεφθείτε τη σελίδα http://auebalumni.gr/portfolio/forologia-fysikwn-prosopwn-aueb-opa/

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018