Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος ERASMUS+ για τους φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (25/2/16)

id:

ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

Ενημερωτική συνάντηση Προγράμματος ERASMUS+ για Σπουδές και Πρακτική Άσκηση στο εξωτερικό
Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου 2016, 14.00 - 15.00, Αίθουσα Υ

Την Πέμπτη 25 Φεβρουαρίου 2016 και από 14.00 έως 15.00 θα γίνει ενημερωτική συνάντηση στην Αίθουσα Y για το Πρόγραμμα της Ευρωπαϊκής Επιτροπής ERASMUS+ για Σπουδές και Πρακτική Άσκηση στο εξωτερικό, στην οποία καλούνται να παρευρεθούν οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, που ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017.

Η παρουσίαση θα γίνει από την κυρία Αναστασία Μιαούλη, Επικ. Καθηγήτρια και Ακαδημαϊκή Υπεύθυνο σε επίπεδο Τμήματος του Προγράμματος ERASMUS+, την κυρία Κατερίνα Γαλανάκη, Προϊσταμένη Τμήματος Διεθνών Σχέσεων και Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων ΟΠΑ και την κυρία Αναστασία Μουρίκη, Διοικητική Υπεύθυνο σε επίπεδο Τμήματος του Προγράμματος ERASMUS+.

Από τη Γραμματεία

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018