Ενημερωτική συνάντηση - παρουσίαση Προγράμματος Δια Βίου Μάθηση/Erasmus - ECTS για σπουδές και πρακτική άσκηση στο εξωτερικό για τους φοιτητές του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (5/12/2012)

id:

Ενημερωτική συνάντηση - παρουσίαση

Προγράμματος Δια Βίου Μάθηση/Erasmus - ECTS

Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2012

Αμφιθέατρο Αντωνιάδου, 13:00-16:00

Ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2012 και ώρα 13:00-16:00 θα γίνει παρουσίαση του Προγράμματος Δια Βίου Μάθηση Έρασμος (ΣΠΟΥΔΕΣ & ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΆΣΚΗΣΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ) με εφαρμογή του ECTS στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου.

Στην ενημερωτική συνάντηση - παρουσίαση προσκαλούνται να παρευρεθούν όσοι φοιτητές και φοιτήτριες ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα το ακαδημαϊκό έτος 2013-2014 (φθινοπωρινό ή εαρινό εξάμηνο ή έτος). Χαιρετισμό θα απευθύνει ο Επιστημονικός Υπεύθυνος του Προγράμματος Αν. Καθηγητής κ. Νίκος Μαλεύρης.

Κατά τη διάρκεια της παρουσίασης θα δοθούν όλες οι σχετικές πληροφορίες από την κα Κατερίνα Γαλανάκη, Συντονίστρια ECTS/Erasmus του Πανεπιστημίου μας.

Από το Γραφείο Erasmus

Τελευταία ενημέρωση: 11-04-2018