ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΙΘΟΥΣΩΝ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ - ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΈΤΟΣ 2023-2023
ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ Η/Υ 1
ΩΡΑ | ΔΕΥΤΕΡΑ | ΤΡΙΤΗ | ΤΕΤΑΡΤΗ | ΠΕΜΠΤΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
---|---|---|---|---|---|
09:00-11:00 |
ΤΟΓΑΝΤΖΗ |
|
|||
11:00-13:00 |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ 8ο ΟΔΕ
|
ΤΟΓΑΝΤΖΗ |
|
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ-ΚΟΛΥΒΑΣ 8ο ΠΛΗΡ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ |
ΤΟΓΑΝΤΖΗ - ΚΑΛΕΡΓΗΣ |
13:00-15:00 |
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 2ο ΔΕΤ (ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ) |
ΒΛΗΣΜΑΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΨΗΦΙΑΚΑ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ |
ΤΟΓΑΝΤΖΗ - ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ ΜΕ Java |
|
15:00-17:00 |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ |
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 8ο ΠΑΙΔ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΥΣ Η/Υ - ΠΑΙΔΑΓ/ΚΕΣ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ |
ΝΤΕΜΟΣ 8ο ΔΕΟΣ |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ |
ΒΛΗΣΜΑΣ 6ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ |
17:00-19:00 |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ
ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗ 6ο ΛΟΧΡΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ XΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ι |
ΤΟΓΑΝΤΖΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ ΜΕ Java |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
6ο ΔΕΟΣ |
19:00-20:00 |
|
|
|
ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ Η/Υ 2
ΩΡΑ | ΔΕΥΤΕΡΑ | ΤΡΙΤΗ | ΤΕΤΑΡΤΗ | ΠΕΜΠΤΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
---|---|---|---|---|---|
09:00-11:00 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6ο ΔΕΤ ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ |
ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ ΜΕ Java |
ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ 2ο ΟΔΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ & ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΑΣΕΙΣ |
6ο ΔΕΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΙ |
ΣΑΚΚΑΣ 8ο ΛΟΧΡΗ ΜΕΘΟΔΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΣΗΣ ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗ |
11:00-13:00 |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6ο ΔΕΤ ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ |
ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ ΜΕ Java |
ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ 2ο ΟΔΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ & ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΤΑΣΕΙΣ |
ΜΑΜΑΚΟΥ 6ο ΟΔΕ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΑΝΑΠΤ.ΠΛΗΡΟΦ.ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
|
13:00-15:00 |
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 2ο ΔΕΤ |
ΒΛΗΣΜΑΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΨΗΦΙΑΚΑ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ |
ΝΤΕΜΟΣ 8ο ΔΕΟΣ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΑ |
|
15:00-17:00 |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
ΣΑΚΚΑΣ 8ο ΛΟΧΡΗ ΜΕΘΟΔΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΣΗΣ ΣΤΗ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗ |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
ΒΛΗΣΜΑΣ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΜΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ |
|
17:00-19:00 |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
|
ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Η/Υ ΜΕ Java |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΦΑΛΑ 2ο ΠΛΗΡ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
6ο ΛΟΧΡΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ Ι |
19:00-20:00 |
|
|
|
|
|
ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΘΟΥΣΑ Η/Υ 3
ΩΡΑ | ΔΕΥΤΕΡΑ | ΤΡΙΤΗ | ΤΕΤΑΡΤΗ | ΠΕΜΠΤΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
---|---|---|---|---|---|
09:00-11:00 |
ΧΑΣΙΩΤΗΣ 2ο ΠΛΗΡ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΜΕ R |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 6ο ΔΕΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ |
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ |
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
|
|
11:00-13:00 |
ΧΑΣΙΩΤΗΣ 2ο ΠΛΗΡ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΜΕ R |
ΜΑΜΑΚΟΥ 6ο ΟΔΕ
ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΕΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ & ΑΝΑΠΤ.ΠΛΗΡΟΦ.ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ |
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΠΟΣΟΤΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6ο ΔΕΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ |
ΝΤΕΜΟΣ 2ο ΔΕΟΣ
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ |
13:00-15:00 |
ΚΑΡΔΑΡΑΣ 6ο-8ο ΟΔΕ ΨΗΦΙΑΚΑ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΧ/ΤΗΤΑ |
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΕ ΟΔΕ ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ |
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΠΟΣΟΤΙΚΕΣ ΜΕΘΟΔΟΙ Ι |
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 2Ο ΔΕΟΣ
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ι |
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 2ο ΔΕΤ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ Ι |
15:00-17:00 |
ΧΡΟΝΗΣ 4Ο ΟΙΚ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΑ |
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 2ο ΔΕΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ι |
|||
17:00-19:00 |
ΜΑΓΓΟΥ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ |
ΜΑΓΓΟΥ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ |
ΧΡ0ΝΗΣ 8ο ΟΙΚ
ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ |
ΧΡΟΝΗΣ 4ο ΟΙΚ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΕΤΡΙΑ |
|
19:00-20:00 |
ΜΑΓΓΟΥ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ |
ΜΑΓΓΟΥ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ |
|
|
|