ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2023-24, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ/ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Τμήμα Πληροφορικής

Οδηγίες

1. Η αξιολόγηση είναι προαιρετική, ανώνυμη και συμβάλει στη βελτίωση της ποιότητας του Προγράμματος Σπουδών.
  2. Ο φοιτητής χρειάζεται να αφιερώσει λιγότερο από 10 λεπτά, από τον πολύτιμο χρόνο του, για την συμπλήρωση του ερωτηματολογίου.
  3. Ο φοιτητής ενημερώνεται για  τον σύνδεσμο του ηλεκτρονικού ερωτηματολογίου.
  4. Η αξιολόγηση  υλοποιείται εύκολα και γρήγορα κάνοντας κλικ στον αντίστοιχο κύκλο που εκφράζει τη βαθμολογία του φοιτητή ανά ερώτημα και διατυπώνοντας σχόλια, μέσω της χρήσης έξυπνου κινητού τηλεφώνου ή άλλης ηλεκτρονικής συσκευής με πρόσβαση στο διαδίκτυο. Μη επιλογή σημαίνει δεν ξέρω/δεν απαντώ/δεν εφαρμόζεται. Η αξιολόγηση ολοκληρώνεται πατώντας το κουμπί «Υποβολή».
  5. Η διαδικασία επαναλαμβάνεται για  το σύνολο των μαθημάτων για τα οποία ο φοιτητής λαμβάνει σχετική ενημέρωση.
  6. Η αξιολόγηση του δεύτερου διδάσκοντα γίνεται σε διαφορετικό ηλεκτρονικό ερωτηματολόγιο, στο οποίο συμπληρώνεται μόνο η ενότητα Β «Ο διδάσκων».
  7. Η ενότητα του ερωτηματολογίου Γ «Ο βοηθός» συμπληρώνεται μόνο στην περίπτωση που στο μάθημα υπάρχει βοηθός φροντιστηρίου/εργαστηρίου.
  8. Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου υλοποιείται αποκλειστικά εντός ορισμένου χρονικού διαστήματος.
  9. Οι κωδικοί χρησιμοποιούνται  μόνο για την συμπλήρωση των  ερωτηματολογίων και δεν υπάρχει καμία συσχέτιση των συμμετεχόντων με τις υποβληθείσες απαντήσεις.

Τίτλος Μαθήματος Διδάσκοντες
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΙΚΤΥΩΝ ΜΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΦΙΚΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΚΡΙΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΚΤΥΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΕΦΑΛΑ ΑΝΝΑ
ΔΟΜΕΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΙΔΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΓΟΡΙΘΜΩΝ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΣΓΟΥΡΙΤΣΑ ΑΛΚΜΗΝΗ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ & ΠΙΘΑΝΟΤΙΚΟΙ ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΙ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΟΓΙΚΗ ΦΟΥΣΤΟΥΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ι ΤΟΥΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΤΑΓΛΩΤΤΙΣΤΕΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΜΑΘΗΣΗ ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ Θ.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΙΚΤΥΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ