Ολοκλήρωση εκπαιδευτικών σεμιναρίων για μεταπτυχιακούς & διδακτορικούς φοιτητές - ακαδ. έτος 2022-2023

Ενημερωτικό Σημείωμα

• Το εκπαιδευτικό υλικό όλων των ενοτήτων (παρουσιάσεις, οδηγοί, ασκήσεις, κ.ά.) είναι διαθέσιμο στο MS TEAMS των σεμιναρίων. Μπορείτε να το βρείτε εδώ επιλέγοντας την ενότητα Files & κατόπιν Class Materials.
  • Η ανατροφοδότηση – αξιολόγηση των σεμιναρίων είναι διαθέσιμη στο σύνδεσμο https://forms.gle/Wkzt9FPKLxQaESL26. Προθεσμία συμπλήρωσης 7 Ιουλίου.

Παρακαλούμε θερμά για τη συμπλήρωσή του διάρκειας περίπου 5 λεπτών. Με τις δικές σας παρατηρήσεις & προτάσεις θα μπορέσουμε να βελτιώσουμε τα εκπαιδευτικά σεμινάρια.

• Για ερωτήματα & απορίες σχετικά με  τα θέματα της Βιβλιοθήκης, όπως για συλλογές, πηγές, δανεισμό-διαδανεισμό και άλλες υπηρεσίες, συγγραφή εργασιών & αποφυγή λογοκλοπής μπορείτε να αξιοποιείτε την πλατφόρμα ΡΩΤΗΣΤΕ ΜΑΣ υποβάλλοντας τις ερωτήσεις σας 24/7. Οι απαντήσεις της Βιβλιοθήκης αποστέλλονται μέσω e-mail.

Για ζωντανή συνομιλία και εξειδικευμένη καθοδήγηση (ατομική ή ομαδική) μπορείτε να συνομιλήσετε μαζί μας μέσω MS TEAMS. Αφού προγραμματιστεί το ραντεβού σε ώρα και ημέρα που μπορείτε,

συνδέεστε στη ζωντανή βοήθεια εδώ.

Ευχαριστούμε θερμά για τη συμμετοχή και το ενδιαφέρον και ευχόμαστε Καλό Καλοκαίρι!

Στοιχεία Επικοινωνίας της Βιβλιοθήκης & Κέντρου Πληροφόρησης ΟΠΑ

Πατησίων 76, 10434, Αθήνα

Κεντρικό κτήριο-Μαράσλειο,  1ος όρ.

☎  210 8203261, 8203265

⌨ library@aueb.gr (Γενικές Πληροφορίες)  / loan@aueb.gr (Αναγνωστήριο, Δανεισμός)