Alphabetical Listing of University Staff

New Search List of Members of AUEB (15 results found)
Rafailidou Mirofora Administrative Faculty (Τμήμα Διεθνών Σχέσεων και Ευρωπαϊκών Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων - Όμιλος ΟΠΑ Πρακτικής Άσκησης Erasmus+ ) 8203 250 mrafailidou@aueb.gr
Ralli Kalliopi Special Technical Laboratorial Staff 8203 319| 210-8203 320 kralli@aueb.gr
Ramoundou Athanasia Administrative Faculty 8203 324 aram@aueb.gr
Rapti Eleni Administrative Faculty (Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών ΕΛΚΕ/ΟΠΑ) 8203 834 erapti@rc.aueb.gr
Raris Kostas Administrative Faculty (Ηλεκτρολόγος) 8203 209 rantino@aueb.gr
Refenes Apostolos Professor 8203 655 arefenes@aueb.gr
Repoussis Panagiotis Lecturer (Ιn parallel work permit) 8203 484 prepousi@aueb.gr
Rigakou Vicky Administrative Faculty (Κέντρο Τεκμηρίωσης) 8203 261| 210-8218 856 vrigakou@aueb.gr
Rokas Ioannis Professor Emeritus irokas@aueb.gr
Romanos Dimitris Administrative Faculty (Γραμματεία Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων) 8203 424 romanos@aueb.gr
Rompolis Leonidas Assistant Professor 8203 465 rompolis@aueb.gr
Rosnti Georgia Administrative Faculty (Γραμματεία Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων) 8203 309 tzina@aueb.gr
Roumanias Konstantinos Assistant Professor 8203 945 roumanias@aueb.gr
ROUMELIOTI ELENI Visiting Faculty (407/80) 8203 162 roumelioti@aueb.gr
Roussos Antonis Administrative Faculty (Εργαστήριο Παρακολούθησης και Ανάλυσης Ευρωπαϊκών Υποθέσεων - EUROLAB Γραφείο Πρακτικής Άσκησης - Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών & Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής) 8203 806| 210-8203 137 | 210-8203 125 roussos@aueb.gr