Συναυλία για φιλανθρωπικό σκοπό από το ΟΠΑ

Συναυλία στο Θέατρο του Αττικού Άλσους «Κατίνα Παξινού» διοργανώνει τον Οκτώβριο το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών στο πλαίσιο των δράσεων Κοινωνικής Ευθύνης και Προσφοράς του και με στόχο την ενίσχυση του φιλανθρωπικού σωματείου ατόμων με αναπηρίες «Ερμής». Παράλληλα όμως, η συναυλία θα αποτελέσει έναν ευχάριστο τρόπο για να μπορέσουν τα μέλη της κοινότητάς του, οι εκπρόσωποι των πρυτανικών του αρχών, οι καθηγητές, οι φοιτητές, οι απόφοιτοι και το διοικητικό του προσωπικό, να πουν το «καλή ακαδημαϊκή χρονιά».

Η συναυλία θα γίνει την Παρασκευή 14 Οκτωβρίου και ώρα 20.00, στο Θέατρο Αττικού Άλσους «Κατίνα Παξινού», με το μουσικό συγκρότημα Gadjo Dilo.

Τα έσοδα από τα εισιτήρια της συναυλίας θα διατεθούν από το ΟΠΑ για την αγορά Σχολικού Μεταφοράς ΑμεΑ του φιλανθρωπικού σωματείου «Ερμής».

Οι ενδιαφερόμενοι για αυτήν μπορούν να κλείσουν το εισιτήριό τους στην ιστοσελίδα www.ticketmaster.gr στην τιμή των 10€ και 5€ (Φοιτητικό, Ανέργων, Μαθητικό, Άνω των 65).

Επιστροφή στο ΤΕΥΧΟΣ 44ο – ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2022